MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 10862520
nr 1086 2520
Bokhylleskåp
2 st, 1950-tal, längd: 79 cm, djup: 35 cm, höjd: 164 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 30 januari 2017
kl 18:54:57
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)